Çalışma Saatleri: Hafta içi 09:00-19:00
  Özel Tur Hizmeti

  Özel Tur Hizmeti

  Turlar

  Tatillerinizi unutulmaz kılmak artık çok kolay!

  ekiralikvilla.com ailesi olarak çeşitli turlar ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

  Kalkan Tekne Turu:

  Kalkan Limanından başlayan tekne turumuz belirli saatler arasında yapılmaktadır. Özel tekne turu ve toplama tekne turu olarak iki seçenek sunmaktadır.

  Özel Tekne Turu : Özel Tekne Turu sadece size özel yakınlarınız ve ailenizle çıkabileceğiniz bir tur olup 09:00 - 17:00 saat aralığında  yapılmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda yemek dahil olup olmama durumu vardır. Fiyat sezona göre değişiklik gösterip fiyat bilgisi için çalışma ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

  Toplama Tur : Toplama Tekne Turu belirli kapasitede limandan 09:00 - 17:00 saatleri aralığında başlayan, öğle yemeği dahil olup içecekler ekstra olarak ücretlendirimektedir. Toplama Tekne Turunda fiyatlar kişi başı olarak belirlenmektedir. Öğle yemeği menüsü sabittir.Tekneye dışarıdan yiyecek, içecek getirilmesi kabul edilmemektedir.

  Tlos-Saklıkent Turu:

  Tlos-Saklıkent Turu önemli Likya Kentlerinden olan Tlos Antik Kentinin rehber eşliğinde gezilmesi, Öğlen yemeği için Yakapark Doğa Parkında mola verilmektedir.

  Kekova Tekne Turu:

  Kekova Tekne Turu Kalkan merkezden Üçağız Köyüne kadar araç ile ulaşım sağlanıp, Üçağız Limanından başlayan tekne turu öğle yemeği dahil olup kişi başı fiyatlandırılmaktadır. Turlarımız toplama tur olup özel tur isteğe göre yapılmaktadır. Tekne Turu saat 09.00-18.00 aralığında yapılmaktadır. Kekova Tekne turunda Akvaryum ve Tersane Koylarında yüzme molası verilmektedir. Teknelerde yer alan kamara bölümünde yer altı batık şehrini izleyebilme imkanı sunulmaktadır.

  Jeep Safari (Xantos-Saklıkent-Patara Plajı Turu):

  Jeep Safari Turu Xantos Antik Kenti-Saklıkent Turu - Patara Plajı Turu olarak üç güzergahı kapsayan bir turdur. Öğle yemeği,giriş ücretleri fiyata dahildir. Fiyatlar kişi başı olarak belirlenmektedir.

  Kano Turu:

  Kano Turu Saklıkent Bölgesinde ve Patara Bölgesinde yapılmaktadır.

  Köy Turu:

  Köy Turu Bezirgan Ambar Evleri - Doğasıyla ve Alabalık restaurantları ile ünlü İslamlar Köyü şeklinde düzenlemiş bir tur olup gezi rotalarında müşterilerin isteklerine göre değişiklik yapılmaktadır.

  Atv Safari Turu:

  Atv Safari Turu için müşterilerimiz Kalkandan araç ile alınıp Patara bölgesine gidilmektedir. Patara plajı bölgesinde kaptanın belirlediği güzergahlarda olmak üzere başlayan turumuz tek ve double tur olarak iki ayrı seçenek sunmaktadır.

  At Turu:

  At Turu Patara Bölgesinde ve Palamut At Çiftiğinde yapılmaktadır. Kalkan a yaklaşık yarım saat bölgede olup doğa içerisinde mükemmel vakit geçireceğiniz bir noktadadır.

  Whatsapp
  Müşteri Temsilcileri
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :
  Konaklama Tutarı :
  Elektirik Ücreti :
  Kısa Süreli Konaklama Ücreti :
  Toplam Tutar :
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan :
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  MüsaitMüsait
  DoluDolu
  Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
  Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış
  ÖzellikÖzellik
  Genel Özellikler
  Mutfak Bilgileri
  Salon Bilgileri
  Havuz Bahçe Bilgileri
  Şömine
  Özel Bahçeli
  Full Eşyalı ve Mobilyalı
  Isıtmalı Havuz
  İnternet Bağlantısı
  Jakuzi
  Balkon/Deck/Teras
  İç Mekan Havuz
  Otopark / Park Yeri
  Yatak Sayıları
  Manzara
  Deniz
  Dağ
  Şehir
  Doğa
  Bluetooth Ses Sistemi
  Engelli Dostu
  Sıradışı Mimari
  Sauna
  Buhar Banyosu
  Bebek Yatağı
  Özel Havuz