Çalışma Saatleri: Hafta içi 09:00-19:00
  Rezervasyon Şartları ve Sözleşmesi

  Rezervasyon Şartları ve Sözleşmesi

  Rezervasyon İşlemi

  Kiralamak istediğiniz villa/apartı ve kiralamak istediğiniz tarihi belirtip sizden gerekli bilgiler alınarak ön rezervasyon işleminiz yapılır, ön rezerve işlemi yapıldığı tarihten itibaren en geç 1/3 iş günü içerisinde toplam kiralık villa/apart rezerve bedelinin %20 kapora olarak tahsil edilir. Bu ödemeyi banka havale veya eft, kredi kartı çekimi yada western union, money gram gibi ödeme yöntemleriyle ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz, geriye kalan ücret villa tesliminde sözleşme yapıldıktan ve villa kontrol edilip size teslim edildiği esnada nakit olarak alınır.

  Yapmış olduğunuz kapora hesabımıza geçtiği zaman e-mail ile size rezervasyon onayı gönderilmektedir ve bu onay e-mailinde yapmış olduğunuz rezerve detayları, villa ismi, alınan kapora tutarı, villaya girişte ödenecek olan rakam, hangi tarihlerin adınıza rezerve edildiği gibi detaylar yer almaktadır.

  Villa tesliminde villadaki demirbaşlar, malzemeler, iç ve dış eşyalar size gösterildikten sonra ayrıca her ilanda belirtilen miktarda hasar depozit parası alınır. Çıkış günü villa yetkili kişi tarafından kontrol edildikten sonra herhangi bir eksik, kırık, dökük, hasar görmüş bir durum yoksa ödemiş olduğunuz bu para size geri iade edilecektir. Ama hasar verilmiş bir demirbaş mevcut ise onun bedeli bu paradan kesilecektir.

  Villaya Giriş-Çıkış

  Villalara/apartlara giriş saati öğleden sonra 15:00 olup çıkış saati sabah 10:00'dur. Villa teslimatı tarafımızca yetkili kişi tarafından yapılmaktadır. 

  Havuz ve Bahçe Bakımları

  Her sabah erken saatte görevli kişi tarafından yapılmaktadır. Görevli kişi genellikle sabah 06:00 ile 09:00 arası havuz ve bahçe bakımı gibi yapılması gereken işleri yapmaktadır. Yine tatil esnasına herhangi bir arıza vs. meydana gelirse tarafımıza iletilmesi ve yetkili kişi tarafından bu arıza en kısa sürede giderilecektir. Villamız her müşteriye temiz halde teslim edilir. Yeteri kadar çarşaf, yastık, havlu hazırdır. Bir haftalık konaklamalarda exstra ara temizlik yapılmaz, eğer müşteri temizlik talep ederse ücret karşılığı yapılır.

  Fatura ve Vergi

  Tüm ilanlarımızda belirtilen haftalık 7 gecelik ücret dışında başka bir ücret alınmaz, fiyatlarımıza temizlik, elektrik, havuz ve bahçe bakımı, su vs. dahildir. ekiralikvilla.com web sitemizde yer alan villa ve apartlar bize ait değildir. Her villa ve apartın sahipleri farklı kişiler, şahıslar ve şirketlerdir. ekiralikvilla.com bu kişilerin sahip olduğu villa ve apartları müşteriye kiralamak için aracılık yapan komisyoncudur. Bu sebepten dolayı ekiralikvilla.com sadece aracılık faturası keser. Firmamız kesmekle yükümlü olduğu aracılık faturası keser ve 3. şahısların, kişilerin, şirketlerin kazandığı kar için fatura kesmez, bundan kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz.

  Müşterinin Sorumlulukları

  Misafirler tatil için kiralamış olduğu villa/apartın tüm eşya ve mobilyalarını temiz kullanmak ve herhangibir hasar vermeden kullanacaklar bir olumsuz durum olduğu zamanda derhal firmamıza haber etmeleri gerekmektedir. Tatil esnasında villa/aparta verecekleri her türlü hasarı, zarar verdikleri her türlü eşyanın zararını villadan çıkış yapmadan önce ödemekle yükümlüdür. Ayrıca misafirler konaklamış olduğu tatil esnasında villa ve apartın etrafında yer alan komşuları, çevreyi rahatsız edecek her türlü davranıştan kaçınmalıdırlar. Kanunen yasak olan silah, uyuşturucu, patlayıcı madde gibi sakıncalı ürünleri bulundurmayacaklar, kanunen aranan kişileri, kaçakları villada barındırmayacaklar, kısaca kanunen yasak illegal hiçbir faaliyet için kullanamazlar. 

  Villa ve apartın reservasyon aşamasında müşterinin beyanı doğrultusunda işlemler yapılır ve müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru olduğunu kabul ve taahhüt eder. Villa ve apartı kiralayan eksik yada yanlış bilgilerden kaynaklanan sorunlardan kesinlikle sorumlu değildir.

  Evcil Hayvan/Sigara/Kişi Sayısı Fazlalığı

  Villa/Apartlarda kesinlikle evcil hayvan kabul edilmemektedir.Acentanız ve ev sahibi bilgisiyle kabul edilen durumunlarda sorun teşkil etmeyip bilgimiz dahilinde getirilen evcil hayvanlardan dolayı villaya girişiniz kabul edilmeyip tüm ödemenin yapılmasının istenilmesi durumu ekiralikvilla.com olarak hiç bir etkimiz olmayıp ev sahibinin insiyatifine kalmaktadır.

  Kiralamış olduğunuz villa içerisinde sigara içmek yasaktır.

  Rezervasyon sırasında kişi sayısında yanlış,eksik bilgi verilip kişi sayısı fazla gelinmesi durumunda ev sahibinin insiyatifine bağlı olarak sizden ek ücret talep edilmesi ya da villaya girişinize izin verilmemesi durumunda ekiralikvilla.com olarak söz hakkımız bulunmamaktadır.

  Diğer Önemli Bilgiler

  1-Kiralamış olduğunuz villa ve apartların konumunda hoşnutsuz olmanız durumunda ekiralikvilla.com sorumlu tutulamaz.Kiralamış olduğunuz vilların Google ve Yandex haritalarda yaklaşık olarak işaretlenmektedir.Bu zaruri sebepten dolayı konaklama yapmak istenilmemesi durumunda ödemenin tamamı yapmak zorundadır.

  2-Villa/Apartlara giden yolların anayoldan belli bir km olarak stabilize,orman yolu,toprak yol,çakıllı yol olması ekiralikvilla.com alakalı bir durum olmayıp kesinlikle sorumlu tutulamaz.Rezerve yaparken müşteri temsilcinizden detaylı bilgileri almayı unutmayınız.

  3-Kış sezonunda kiralanan Villa/Apartlarda hava muhalefetleri sebebebiyle soğuk olması,elektirik kesintisi,fırtına olması vs.sebebiyle ekiralikvilla.com sorumlu değildir.Meteroloji müdürlüklerinden kontrol edilerek rezerve yapılmalıdır.

  4-Havuzu ısıtmalı olan villalarda elektirik kesintisi,doğa olayları sebebiyle ısıtma probleminin yaşanabileceği göz önüne alınmalı,Bu sebeplerden dolayı ekiralikvilla.com ücret talep edilemez.Bunlar kabul edilerek rezerve yapılmalıdır.

  5-Villa/Apartlarda doğal şartlardan dolayı böcek,karınca,arı,sinek vs çıkması durumunda ekiralikvilla.com sorumlu değildir.Doğal bir ortamda bunların olabilme durumları göz önüne alınmalıdır.

  6-Villa/Apartlarda villa sahiplerinden kaynaklı problemler karşısında ekiralikvilla.com siz değerli müşterilerimizin haklarını göz önüne alır.

  7-Villa/Apartlarımıza rezervasyon yapan müşterilerimiz bu şartları kabul etmiş sayılır.

  8-Villa/Apartlarda aksi belirtilmedikçe jeneratör,güç kaynağı bulunmamaktadır.Ayrıca alt yapısal yetersizliklerinden dolayı bölgesel elektirik ve su kesintisinden kaynaklı müşteri mağduriyetlerinden dolayı ekiralikvilla.com sorumlu değildir.Böyle bir sorunun yaşanması durumunda ev sahipleri elinden gelen tüm hizmetleri vermeye çalışmaktadır.

   

  Whatsapp
  Müşteri Temsilcileri
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :
  Konaklama Tutarı :
  Elektirik Ücreti :
  Kısa Süreli Konaklama Ücreti :
  Toplam Tutar :
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan :
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  MüsaitMüsait
  DoluDolu
  Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
  Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış
  ÖzellikÖzellik
  Genel Özellikler
  Mutfak Bilgileri
  Salon Bilgileri
  Havuz Bahçe Bilgileri
  Şömine
  Özel Bahçeli
  Full Eşyalı ve Mobilyalı
  Isıtmalı Havuz
  İnternet Bağlantısı
  Jakuzi
  Balkon/Deck/Teras
  İç Mekan Havuz
  Otopark / Park Yeri
  Yatak Sayıları
  Manzara
  Deniz
  Dağ
  Şehir
  Doğa
  Bluetooth Ses Sistemi
  Engelli Dostu
  Sıradışı Mimari
  Sauna
  Buhar Banyosu
  Bebek Yatağı
  Özel Havuz